Kalo tek përmbajtja kryesore

Shporta juaj

Shporta juaj aktualisht është bosh.
Klikoni këtu për të vazhduar blerjet .

Dikush special

Ne duam ta bëjmë ditën e dikujt shumë të veçantë, pavarësisht nga rasti!Kështu që ne kemi shkuar përpara dhe kemi bërë një pengesë luksoze për ju.

Kjo pengesë përfshin një grup të brendshëm të zgjedhjes suaj, x2 skrunchies, një sërë petals trëndafili së bashku me një trëndafil për partnerin tuaj, një pellush të bukur të vogël, vaj për fëmijë, gota shampanjë x2, çokollatë e zgjedhjes suaj (specifikoni në arkë; Ferrero Rocher, Lindt Lindor), stoli falas nga gvilty (me vlerë deri në 50).

Nëse dëshironi një shënim të personalizuar, ju lutemi shkruani këtë në arkë

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Shperndaje kete

Pin