Skip to product information
1 of 1

Seducelondon

Paketa e Kujdesit për veten

Regular price £45.00 GBP
Regular price £55.00 GBP Sale price £45.00 GBP
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Stili

Ne duam ta bëjmë ditën e dikujt të veçantë!Kështu që ne kemi shkuar përpara dhe kemi bërë një pengesë luksoze të kujdesit për veten tuaj.

Kjo pengesë përfshin x2 prodhime të bëra me dorë, një pastrim buzësh dhe balsam buzësh, çokollatë të zgjedhjes suaj, një kon të ëmbël (hallall / i përshtatshëm për vegjetarianët), sapun banjo Dove, qiri trupi femëror x1, një pudër banje, një peshqir koke dhe bizhuteri falas. nga gvilty (me vlerë deri në 50) plus 2 artikuj misteriozë.

Nëse dëshironi një shënim të personalizuar, ju lutemi shkruani këtë në arkë

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Care information

Warm hand wash / do not iron