Skip to product information
1 of 1

Seducelondon

Nëna & Hamper i Porsalindur

Regular price £65.00 GBP
Regular price £80.00 GBP Sale price £65.00 GBP
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Stili
Mbaro

Trajtojeni një nënë në pritje me gjërat e domosdoshme për të sapolindurit!Ne kemi krijuar pengesën e përsosur të mbushur me asgjë, përveç trajtimeve si për mamanë ashtu edhe për beben.E shkëlqyeshme si një dhuratë për dush për fëmijë!

Hamper përfshin:

 • Një kuti me çokollatë sipas zgjedhjes suaj
 • Një kartë (specifikoni mesazhin në arkë)
 • Kavanoz i ëmbël (hallall, i përshtatshëm për vegjetarianët)
 • Locion trupi Nivea
 • Pastrues & toner Nivea 2 në 1
 • Djegës vaji + qiri
 • Banjë Fizz
 • Skrub për buzët & Maskë për fytyrën
 • Leckë fytyre
 • Scrunchie
 • Shirit pëllumbi
 • Johnson's Baby Powder
 • Seti për manikyr për bebe
 • Pellush pelushi
 • Rroba për bebe!Super e butë
 • Shishe
 • Kripëra për banjë për fëmijë
 • Shampo për fëmijë të Johnson
 • Puffing banje
 • Sudocrem 125g
 • Termometër dixhital
 • 2 shkëlqim në qetësues të errët

Ju lutemi na tregoni nëse dëshironi një shënim shtesë të personalizuar.

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Care information

Warm hand wash / do not iron