Kalo tek përmbajtja kryesore

Shporta juaj

Shporta juaj aktualisht është bosh.
Klikoni këtu për të vazhduar blerjet .

Mini Hamper

Pengesat tona mini janë super të lezetshme.Ne kemi krijuar lloje të ndryshme të mini penguesve që ofrojnë një larmi artikujsh.Asnjë kohë nuk është më e mirë se tani, por të fillosh të kujdesesh për veten.

Ju do të merrni të paktën 5 artikuj në pengesën tuaj.

Në këtë pengesë ne kemi përfshirë:

 • Scrunchie e punuar me dorë
 • 2 spoolie's
 • Qiri trupi femëror
 • Qirinj buqetë me trëndafila
 • Balsam për buzët Nivea
 • Smbëlsirat
 • Leckë fytyre
 • Maska për fytyrën
 • Seti i manikyreve
 • Një bllok shënimesh
 • Highlighters pastel
 • Stilolapsa
 • Lapsa
 • Shkrihet dylli
 • Qese me ëmbëlsira (hallall / e përshtatshme për vegjetarianët)

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Shperndaje kete

Pin