Kalo tek përmbajtja kryesore

Shporta juaj

Shporta juaj aktualisht është bosh.
Klikoni këtu për të vazhduar blerjet .

Dita e babait pengon

Silleni babanë tuaj ose njeriun tuaj në pengesat e përsosura, të mbushura me asgjë tjetër përveç trajtimeve.

Hamper përfshin:

 • Një kuti me çokollatë sipas zgjedhjes suaj
 • Një kartë (specifikoni mesazhin në arkë)
 • Kon i ëmbël (hallall / i përshtatshëm për vegjetarianët)
 • Përqafimi i Teddy
 • Set manikyrësh
 • Turi kafeje
 • Puffing banje
 • Pako për këmbët
 • Xhel dushi Nivea
 • Shkumë rroje Gillette
 • Anti-djersë
 • Nivea Roll-on

Ju lutemi na tregoni nëse dëshironi një shënim shtesë të personalizuar.

Ne do të synojmë të dorëzojmë të paktën disa ditë para ditës së babait!

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Shperndaje kete

Pin