Skip to product information
1 of 1

Seducelondon

Top lopatë argjendi

Regular price £30.00 GBP
Regular price £30.00 GBP Sale price £30.00 GBP
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Madhësia
Ngjyrë

Bëhu një kënaqësi me Era Top-in tonë!


E punuar me dorë me një pëlhurë të butë me rrjetë triko, kjo pjesë është krijuar për të joshur dhe theksuar formën dhe figurën tuaj.

Projektuar personalisht për të porositur dhe përmban rripa të rregullueshëm.

  • Triko e butë me dy shtresa
  • Lidheni përsëri për një përshtatje të rregullueshme
  • Punuar me dorë dhe prodhuar në mënyrë etike në MB
  • Modeli i veshur me madhësi 8

Bërë për porosi : Ju lutemi lejoni një shtesë deri në 3-4 ditë pune që ajo të bëhet dhe të dërgohet.

Ju lutemi vini re, ky artikull është bërë për të porositur, duke blerë këtë artikull ju pranoni politikën tonë të porosisë.Politika jonë e porosive thotë se porositë e personalizuara nuk kthehen

Nëse dëshironi mesazhe të personalizuara, ju lutemi shkruani këtë në kutinë para se të dilni, kjo përfshin gjithashtu paketimin e dhuratave.

Care information

Warm hand wash / do not iron