Kalo tek përmbajtja kryesore

Shporta juaj

Shporta juaj aktualisht është bosh.
Klikoni këtu për të vazhduar blerjet .

Foshnja Hamper

Trajtojeni një nënë në pritje me gjërat e domosdoshme për të sapolindurit!Ne kemi krijuar pengesën e përsosur të mbushur me asgjë tjetër përveç trajtimeve.Dhuratë e shkëlqyeshme për dush për fëmijë!

Hamper përfshin:

 • Një kuti me çokollatë sipas zgjedhjes suaj
 • Një kartë (specifikoni mesazhin në arkë)
 • Johnson's Baby Powder
 • Set manikyrësh për foshnje
 • Pellush pelushi
 • Rroba bebe!Super e butë
 • Shishe
 • Kripëra për banjë për fëmijë
 • Shampo për fëmijë të Johnson
 • Puffing banje
 • Sudocrem 125g
 • Termometër dixhital
 • 2 shkëlqim në qetësues të errët

Ju lutemi na tregoni nëse dëshironi një shënim shtesë të personalizuar.

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Shperndaje kete

Pin