Kalo tek përmbajtja kryesore

Shporta juaj

Shporta juaj aktualisht është bosh.
Klikoni këtu për të vazhduar blerjet .

Letterbox Hamper

Dhuratat nga dera juaj

Pengesa jonë e kutisë së letrave është krijuar për të trajtuar veten ose dikë të dashur për ju.

Kjo pengesë përfshin:

  • Leckë fytyre
  • Maskë fytyre
  • Balsam për buzët Nivea
  • Scrunchie
  • Cokollate
  • 4 Shkrihet dylli
  • Çaj detoksi për gjethet Lotus
  • Notepad
  • Stilolaps
  • Bizhuteri falas nga gvilty (me vlerë deri në 50 £).

Nëse dëshironi një shënim të personalizuar, ju lutemi shkruani këtë në arkë

Ju lutemi vini re: Kjo pengesë nuk kthehet dhe nuk këmbehet

Shperndaje kete

Pin